Would you really know what to incorporate in the On line Editor keep on? Perspective lots of Via the internet Editor resume illustrations to discover the most suitable structure, verbs, and typefaces to apply .

Son model araçlarımız, deneyimli personelimiz, standart olarak koltuk arkası bireysel eğlence sistemleri ve sınırsız ikram servisi seçeneklerimiz ile her transferinizde sizlerin hizmetinizdeyiz

Kurumsal Etkinliklere Yönelik Transferler

Şirketinizin bayi toplantıları, kongre ve fuar etkinlik ulaşımları, özel organizasyon transferleri vb. tüm taleplerine anında araç tahsis etmektedir. Ayrıca, siyasi partiler, yönetim ve belediyeler,dernek ve vakıflar, kamu kurum ve kuruluşlarının tüm transfer organizasyonları uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Okul Organizasyonlar

Okul gezisi programlarınız, eğitim programlarınız vb. organizasyonlarınıza yönelik tüm transferleriniz en güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca üniversitelerin festival, konser, yarışma, seminer, kongre vb. tüm faaliyetlerinde yurtiçi ve yurtdışı transfer hizmetlerimiz tüm yıl boyunca organize edilmektedir.

Spor Etkinlikler

Profesyonel ve amatör spor kulüpleri ve taraftar gruplarının tüm transferleri, kısa ve uzun süreli spor aktivite ve turnuvaları, maç ve kamplara ilişkin seyahat ve aktarmalar ile istendiği takdirde konaklama seçenekleri şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Yurtiçi ve Yurtdışı Tur Planlamaları

Tüm yurtiçi yurtdışı turlarınızın transferlerini gerçekleştirebileceği gibi istediğiniz güzergahlarda sizin adınıza tur programlarınızı da planlamaktadır.

Özel Seyahat ve V.I.P Transferler

Sizlerin ve misafirlerinizin ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’nin her yerine özel seyahat planlamaları, kişisel ve gruplara yönelik VIP transfer seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

 

 

Would you determine what to incorporate inside of your On the web Editor continue? Look at many hundreds of Using the net Editor return to illustrations to find out the most effective structure, verbs, and fonts to utilize .